Obsah

Stránka

Archiv

Masarykovo gymnázium: Úspěch basketbalistek

Ve čtvrtek 8. ledna 2015 se do Kroměříže sjely nejlepší basketbalistky ze tří moravských krajů České republiky (Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského) na kvalifikaci o postup na republikové finále Asociace školních sportovních klubů ČR v basketbalu dívek kategorie VI.B skupina E.

Soutěž se konala v tělocvičně TJ Slavia Kroměříž. Vítězství si odvezl tým Gymnázia Jiřího Wolkera Prostějov, který má právo bojovat v národním finále České republiky. Naše hráčky v sestavě Nela Drabíková, Dora Drabíková, Lucie Činčalová, Monika Tovaryšová, Kateřina Nedomová, Kateřina Zagorská, Magdalena Bobková, Eliška Jakubcová, Bára Pařenicová a Adéla Rulíšková získaly stříbrnou příčku, když porazily družstvo Gymnázia Rožnov pod Radhoštěm, které obsadilo 3. místo.

Našim děvčatům děkujeme za pěkné výkony a přejeme hodně úspěchů do dalšího basketbalového klání!